روش های ارسال

فروشگاه لوازم جانبی موبایل و تبلت مؤدب جهت رفاه حال مشتریان محترم، جهت ارسال سفارشات به سرار ایران روش های ارسال زیر را در نظر گرفته است.

  • پست سفارش(معمولی)
  • پست پیشتاز
  • پیک (برای استان قم)

پردازش و ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی مودب در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود تا کلیه سفارشات در زمان مناسب به دست مشتریان محترم برسد. این فرآیند بدین شکل صورت می گیرد که پس از خرید، سفارش در وضعیت  در حال پردازش قرار میگیرد و بعد از تایید سفارش، بررسی محصول و اطمینان از صحت و سلامت کالا، در اسرع وقت به آدرس ثبت شده توسط مشتری در فرم ثبت سفارش ارسال می شود.(تمامی تغییرات مربوط به وضعیت سفارش در پنل کاربری مشتریان قابل مشاهده است)

بازه زمانی تحویل سفارشات:

پست پیشتاز : 48 الی 72 ساعته پس از ارسال

پست سفارشی : 3 الی 5 روزه ( مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین روش) پس از ارسال

نکته : تحویل فقط در روز های کاری صورت می گیرد.

مشتریان عزیزی که در استان قم ساکن هستند می توانند به صورت آنلاین و حضوری با مراجعه به محل فروشگاه واقع در بلوار عماریاسر، مجتمع تجاری الزهرا، طبقه ی منفی یک، پخش مودب نسبت به خرید محصولات با مناسب ترین قیمت ها، اقدام نمایند. ارسال سفارشات برای این دسته از مشتریان به وسیله ی پیک و در کمتر از 4 ساعت انجام می شود.

فروشگاه بزرگ لوازم جانبی مؤدب با بهره گیری از بهترین و سریعترین امکانات موجود ارسال سریع و پرداخت در محل،تجربه ی خریدی آسان و  لذت بخش را برای شما فراهم می کند.